Konkurs Wrocławskie Oblicza Wolontariatu

Znasz aktywnego wolontariusza, który z pasją działa na rzecz Wrocławia i jego mieszkańców? Doceń jego zaangażowanie i zgłoś do konkursu "Wrocławskie Oblicza Wolontariatu".

Do pierwszej edycji konkursu „Wrocławskie Oblicza Wolontariatu” mogą zostać nominowani pełnoletni wolontariusze, działający na terenie Wrocławia i na rzecz jego mieszkańców. Nominacje w dwóch kategoriach – indywidualnej i grupowej (dla min. 3 osób) – mogą zgłaszać wrocławskie instytucje i organizacje pozarządowe oraz pracodawcy.

Celem konkursu jest promowanie wolontariatu w naszym mieście. Organizatorzy chcą w szczególny sposób wyróżnić osoby, które dobrowolnie i bezpłatnie podejmują działania pomocowe na rzecz innych osób potrzebujących wsparcia, angażują się w inicjatywy i projekty o charakterze społecznym i dzielą się swoimi umiejętnościami, włączając się w działania realizowane przez organizacje pozarządowe, instytucje oraz pracodawców.

Uroczysta gala, na której poznamy laureatów konkursu odbędzie się 19 marca 2018 r. w Centrum Kongresowym. Zgłoszenia kandydatów do konkursu przyjmowane są do 9 lutego 2018 roku.

Więcej informacji znajdziesz tutaj: http://wolontariat.wroclaw.pl/artykul/2372-wroclawskie-oblicza-wolontariatu-konkurs-dla-wroclawskich-wolontariuszy